Roubené a srubové domy

V době kdy se neustále řeší životní prostředí je bydlení v dřevostavbě ideální volbou. Zdravé prostředí přírodního materiálu vám dodá pocity, které betonové paneláky a domy jen tak nevytvoří. Přesně takové roubené a srubové domy najdete u nás ve Woodlife. Pomůžeme vám vytvořit domov přesně podle vašich na dalších 100 let.

Roubené a srubové domy

Naše roubené a srubové domy Woodlife se díky dřevěnému materiálu mohou pyšnit skvělými termo-izolačními schopnostmi, což poznáte především na účtu za energie po zimě. Topná sezóna o hodně zlevní. Přírodní dřevěný materiál, ze kterých sruby jsou, má také blahodárné účinky na civilizační nemoci jako jsou alergie, nebo astma.

Na stavbu srubových domů je použito jen to nejkvalitnější dřevo, především ze zdravých a dobře rostlých smrků. Smrkové dřevo dobře drží vodu, tudíž doma budete mít stále čerstvý a kvalitní vzduch, díky uvolňování vody do okolí. To oceníte především v letních měsících, kdy vám vedra už nebudou dělat starost. Že používáme kvalitní dřevo dokládá 36 měsíců dlouhá záruka.

Srubové domy Woodlife

Srubové a roubené Woodlife jsou moderní, přírodní stavby, díky kterým každodenně ucítíte dotek přírody. A protože je dřevo skvělým variabilním stavebním materiálem, představivosti se meze nekladou. Naši profesionálové vám navrhnou celkový projekt, vytvoří plán stavby s důrazem na vaše přání a představy. Bydlete podle svých snů ve srubových domech Woodlife i za 100 let.