Profesionální správa objektů pro developery

Jsme silným a spolehlivým partnerem řady developerských společností a ta vaše může být naším dalším spokojeným klientem.  V této oblasti totiž nabízíme komplexní a profesionální služby, které vás zbaví mnoha starostí a povinností. Řešíte správu objektu? Jste developerská společnost? Chystáte investici nebo rekonstrukci bytového komplexu a hledáte spolehlivého partnera na pozici správce? V tom případě už nemusíte dále hledat. Nechte si poradit od odborníků. V PPM a.s. máme dlouholeté zkušenosti s komplexní správou budov včetně novostaveb.

Profesionální služby nejen pro developery

Poskytujeme komplexní služby na míru každého klienta. Ať jednotlivec, nebo velká společnost. Díky mnohaletým zkušenostem se sdruženími vlastníků (SVJ), ale i s majiteli jednotlivých bytů a dalších nemovitostí, nabízíme profesionální služby do posledního detailu. Primárně vás totiž chceme zbavit nepříjemných starostí a povinností, které nám nečiní žádné překážky. Zajišťujeme například profesionální předsednictví pro SVJ, kde kompletně přebíráme roli předsedy. Mimo agendy tak převezmeme veškerou zodpovědnost a závazky, které se k této funkci pojí.  V případě vzniklých škod vám nabídneme pojistné plnění až ve výši 50 miliónů Kč. To nás jasně řadí mezi absolutní špičku v oblasti těchto služeb.

Pro developery to nejlepší

Mezi naše klienty se řadí významné developerské firmy a rádi připojíme i tu vaši. Díky dlouholeté spolupráci s těmito společnostmi známe jejich požadavky a potřeby do posledního detailu. Stejně jako problémy, které s námi nejčastěji řeší. Proto můžeme i vám nabídnout nadstandardní služby na té nejvyšší úrovni. Jednou z mnoha výhod je naprosto dokonale zvládnutý jindy náročný proces převzetí a následná komunikace s budoucími a nově formovanými SV. To, co je pro jiné otázka několika týdnů, pro nás každodenní rutina. Mezi naše vážené klienty patří například společnosti jako FINEP, Star Group, Crestyl, BM Develop, BPD Development, Kuchař & Thein a další developerské firmy s vysokými ambicemi.

Komplexní služby nejen v Praze a okolí

Jsme ověřeným poskytovatelem komplexních služeb pro SVJ spojených se správou nemovitostí nejen Praze, ale i jejím širokém okolí. Naše společnost úspěšně spravuje přes 9 000 bytových jednotek ve většině lokalit hlavního města a přilehlém okolí. V rámci PPM však působíme i na více místech mimo Prahu. Například ve Špindlerově mlýně nebo v dalších prestižních lokalitách po celé České republice.

Zvolte sázku na jistotu a poraďte se s odborníky. Pro více informací můžete nahlédnout do našeho podrobného výčtu služeb a ceníku. A pokud se vám cokoliv nebude zdát jasné, rádi vám poradíme.