Noční stolek – pomocník, který neomrzí

Noční stolek je součástí téměř každé ložnice, pojďme se spolu podívat na tipy, které by mohly váš noční stolek doplnit o zajímavé pomocníky a doplňky, které vám vylepší vstávání a usínání.

Lampička je pomocník

Lampička se stínítkem je skvělou volbou, jak zaplnit svůj noční stolek. Dbejte na to, aby světlo bylo jemné a intimní, aby nevadilo zraku a uklidňovalo oči. Vyvarujte se přímému a ostrému světlu. Samozřejmě i samotný vzhled lampičky je důležitý, pokud se vám lampička nebude líbit, zkazí veškerou atmosféru. Dbejte na to, aby design lampičky kooperoval se zbytkem pokoje.

Budík vstává z mrtvých

Žijeme v uspěchané době a klasické budíky jsou pomalu na seznamu ohrožených druhů, tak se je nebojte oživit. Telefony nejsou úplně ideálním společníkem na spaní a v nejlepším případě by měl zůstat mimo ložnici. Objevte znovu krásu natahovacích budíků a nechte se budit jako za starých časů. Navíc nebudete muset odpovídat na emaily, sledovat každou novinku, nemusíte se nechat rušit a zkrátka se vyspíte bez stresu a jako za mlada.

Fotky

Noční stolek může také sloužit jako místo, kde si budete připomínat své blízké, vždy je pěkné si před spaním zavzpomínat na své blízké a společné zážitky. Vzpomínky vás nabudí ke klidnému spánku a možná, že si i některou vzpomínku znovu prosníte.

Deníček

Někdy není špatné umístit si na noční stolek deníček, můžete si do něj občas zapsat nějakou zajímavou myšlenku nebo zaznamenávejte své sny, rozhodně z toho může vzniknout zajímavý výsledek.

Mnoho párů nedá dopustit na svíčky, které dotvářejí intimní osvětlení. Zamilovanému páru poskytnou tolik vyhledávané soukromí a intimitu. Ženy pak mohu noční stolek doplnit oblíbeným parfémem, či krémem na ruce a pleť.

Užijte si společné usínání a využívejte noční stolek novým způsobem.