Kuchyně, která baví

Kuchyně většinou bývá středobodem celého bytu nebo domu. Je jádrem a místem, kde trávíte podstatnou část dne. Dnes se společně podíváme na to, jak ji vylepšit, aby se v ní cítil každý dobře a zároveň i kreativně.
Někdo by si mohl myslet, že kuchyně je pouze od toho, aby se v ní vařilo. Ale naopak. V ní se schází návštěvy a povídá se v ní, poslouchá rádio, někdo sleduje také TV či vykonává další aktivity. Je proto nezbytné, aby každá kuchyně působila kreativně a příjemně zároveň. Jak toho všeho docílit? Poradíme vám!

Kuchyni oživíte nejčastěji různými plastovými pomůckami, jako například barevnými škrabkami na zeleninu, struhadly v různých barvách i tvarech. Komu se nelíbí plast a raději dá na přírodu, poté je možné vybavit kuchyň doplňky dřevěnými. Využijte dřevěná prkna, vařečky, kořenky nebo jiné pomůcky, které vyzvou na souboj ty moderní, plastové.

Možná to působí, že vybízíme ke kýči, ale naopak, tomu je třeba se vyhnout! Kuchyň nesmí být místem, kde se bude hromadit prach na nevkusných doplňcích. Dbejte na to, abyste opravdu věděli, co vybíráte a nepřiklánějte se k extrémům. Oblíbenou alternativou k plastovým a skleněným doplňkům je také sklo, které je subtilní, decentní a moderní.

Překvapující funkce

Někteří výrobci se spojí s designéry a tak se vám může stát, že narazíte na multifunkční kuchyňskou pomůcku. Například tak, že z metličky na sníh z bílku budete mít zároveň svítilnu. Pravděpodobně ji nevyužijete příliš často, ale některé vychytávky stojí za to! Chce to jen chvíli hledat a ten, kdo chce, tak najde takovou vychytávku, která najde využití ve všedních dnech. Ocenili byste takovou místu, která při míchání nesjíždí z podkladu nebo hrnec, ze kterého při přelévání nebude odpadávat obsah všemi směry?

Vyzkoušejte si zlepšováky na vlastní kůži a uvidíte, které jsou ty nejlepší a které změní vaši kuchyni v takřka technologické doupě. Možná tím přilákáte do kuchyně děti, a to se vyplatí!