Ekonomická správa budov v Praze

Ekonomická správa budov v Praze od Prague Property Management

Vlastníte bytový nebo nebytový objekt v Praze nebo v jejím okolí? Jste developer a hledáte specialisty přes kompletní správu vašich nemovitostí? Nebo si vaše SVJ dlouhodobě neví rady se složitou evidencí všemožných plateb? Obraťte se na odborníky z Prague Property Management a.s. Svým klientům poskytujeme kompletní realitní služby jako facility management, ekonomickou správu budov nebo profesionální zastoupení pozice předsedy SVJ. Navíc disponujeme flexibilním pojištěním proti škodám způsobeným třetím stranám naší činností, a to až výše 50 000 000 Kč.

 

Čeho se ekonomická správa budov týká?

Naše profesionální ekonomická správa budov komplexně řeší veškeré povinnosti ohledně evidence osob, dokumentace, účetnictví, výpočtu plateb nebo správy pohledávek. Pod ekonomickou správu budov rovněž spadá podrobná evidence vlastníků a nájemníků bytových jednotek, správa záloh energií a jejich výpočet nebo vedení dalšího účetnictví.

Ekonomická správa budov se týká také neplatičů. Proto v rámci těchto služeb vyřizujeme mimosoudní vymáhání pohledávek a v případě potřeby také podklady pro soudní řízení. Pro zvýšení efektivity při řešení dluhů jsme v PPM vyvinuli účinný systém proti neplatičům. V neposlední řadě do ekonomické správy budov spadá rozpočtová optimalizace a evidence nákladů na provoz vašich budov. Naši realitní specialisté evidují různé fakturace nebo pojistné události, při jejichž řešení vás profesionálně zastoupíme. V rámci spolupráce s BD a SVJ vždy chystáme potřebnou dokumentaci pro různé schůze výboru nebo setkání členů.

Profesionální ekonomická správa budov v Praze od Prague Property Management

Jsme renomovaná pražská společnost Prague Property Management, a.s. (PPM), která se na trhu s realitami pohybuje více než 20 let. Soustředíme se na profesionální služby v oblasti správy bytových a nebytových objektů. Našim klientům poskytujeme odborný facility management, ekonomickou správu budov i technickou správu objektů, ale i úpravu zeleně v okolních pozemcích nebo pomoc hodinového manžela. Naši specialisté v současné době spravují přes 9 000 bytových jednotek v Praze a blízkém okolí. Navíc úspěšně spolupracujeme s více než 10 pražskými SVJ a BD.

Jako společnost jsme také získali certifikát ISO 9001:2008, díky kterému jsme navázali spolupráci s řadou dalších partnerů jako Schindler ČR a.s., VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s., FINEP a.s., Pražská energetika, a.s. nebo KONE a.s.